art

Kamera jest? Jest! Rejestrator dźwięku jest? Również! Chęci są? Od zawsze...

O własnych filmach na YouTube, myślałem już od dłuższego czasu ale dopiero od niedawna, jestem posiadaczem niezbędnego sprzętu. Obraz ze smartfona HTC One + dźwięk rejestrowany przez ZOOM H1 = ponadprzeciętnie znośna jakość w rozdzielczości HD, czyli - NOT BAD! Tak więc czas rozwinąć skrzydła, również w sferze video i zacząć... porządne vlogowanie!

W zeszłym miesiącu, przy okazji otwarcia butelki cydru, nagrałem pierwszy, eksperymentalny odcinek vloga (patrz: poprzedni post). Myślę, że wyszło całkiem nieźle, a uskrzydlające komentarze doprowadziły do powstania kolejnego epizodu. W drugim odcinku bardziej skupiłem się na tematyce właściwej tego bloga, czyli na świadomym konsumowaniu. Tym razem, przed obiektywem telefonu, poprowadziłem monolog o cukrze zawartym w naszych ulubionych, gazowanych napojach. Nie pozostało mi nic innego, jak tylko zaprosić was do obejrzenia! Tych bardziej aktywnych na YouTube zachęcam także do subskrypcji mojego kanału i udostępniania go! ;)


https://www.youtube.com/watch?v=0QO-yShbOuQCzy to oznacza, że będę teraz skupiał się wyłącznie na kręceniu filmów? W żadnym wypadku! Z tradycyjnego blogowania nie mam zamiaru rezygnować! Już niedługo się o tym przekonacie... Pamiętajcie, że w komentarzach cały czas możecie mi podsuwać produkty, które chcielibyście żebym przetestował!

Cześć!

blog

2 komentarzy do "Więcej vlogów!":

 1. tamtomasz

  28 Jul 14 21:10

  Byłem, widziałem, dotykałem - ostatecznie odpuściłem. Mowa o butach NewBalance, które chyba są zrobione z papieru i odrobiny pianki. 270 zł? Nie przekonały mnie. :P Za te pieniądze, kupiłem za to przecenione LE COQ SPORTIF, które wyglądają bardzo solidnie... ale zobaczymy jak dotrą. Ktoś jakieś doświadczenia z tą marką?

 1. natrętny szkudlar xd

  27 Jul 14 00:21

  Bez wahania polecam buty New Balance, posiadam również air maxy. Wiele osób twierdzi, że AM są najlepsze, dla mnie osobiście NB górują :) głównie z powodu wyglądu oczywiście jak to adidasy są mega wygodne i wytrzymałe( nie to co te Twoje Vansy ) Może napiszesz na blogu coś na temat aplikacji które można ściągać nwm np. termometr, miarka , łamacz haseł wifi czy coś w tym stylu Pozdrawiam szkudlar xd

Czuj się wyróżniony, pozostawiając tu komentarz

 1. kod z obrazka