art

Nazywam się Tomasz i tak jak Ty, Twoja rodzina i znajomi, jestem pospolitym konsumentem. Każdego dnia wydajemy nasze ciężko zarobione pieniądze na najróżniejsze dobra materialne: począwszy od żywności i ubrań, a kończywszy na wszelakiej maści gadżetach...


Ten blog powstał z czystej pasji do świadomości konsumenckiej, którą chcę zaszczepić w swoich czytelnikach. W publikowanych recenzjach, opartych o własne, konsumenckie doświadczenie, polecam rzeczy, które są tego warte i odradzam tych, które zawiodły moje oczekiwania. Na celownik stawiam sobie głównie rzeczy codziennej eksploatacji, jednak chcę także rozpatrywać wasze propozycje. Jestem niesamowicie wyczulony na punkcie jakości oraz przywiązuję ogromną wagę do sposobu wykonania. Jeśli Tobie także tego typu aspekty nie są obojętne, jestem pewien że ten blog bardzo szybko wyląduje w ulubionych zakładkach Twojej przeglądarki (przynajmniej taką mam nadzieję ;)).


Jest coś, co chcesz żebym za Ciebie przetestował (i mam na to wystarczającą ilość funduszy)? Nie ma problemu - poniżej możesz o tym napisać.

blog

6 komentarzy do "tamtomasz.pl - zaczynamy!":

 1. anonim

  23 Nov 14 19:51

  Tomek, czekamy na twoją kreatywność i kolejne wpisy!

 1. tamtomasz

  14 Mar 14 14:46

  @rapKOLO: Nie ma problemu. : )

 1. rapKOLO

  14 Mar 14 13:26

  a ja zadowoliłbym się recenzją dostępnych na rynku prezerwatyw. czy warto kupować 3 a nawet 4 razy droższe?

 1. jacek

  11 Mar 14 23:36

  Brązowy ryż

 1. moję_imię

  10 Mar 14 22:41

  no proszę, czekam na pierwszą recencję czegoś do żarcia :-p

 1. tamtomasz.pl

  10 Mar 14 22:03

  Poniżej stoi sobie prosty formularz do dodawania komentarzy. Podaj imię, wpisz treść, przepisz kod z obrazka i Feel free to comment!

Czuj się wyróżniony, pozostawiając tu komentarz

 1. kod z obrazka