art

Zacznę od tego, Ĺźe jestem wielkim wielbicielem porterĂłw i na Imperium Prunum polowałem od kilkunastu miesięcy. W zasadzie od momentu, w ktĂłrym dowiedziałem się z internetĂłw, Ĺźe takie piwo w ogĂłle istnieje... W końcu, po Ĺźmudnym dopytywaniu sprzedawcĂłw w specjalistycznych sklepach piwnych - udało się! Na początku stycznia dostałem informację o przewidywanym terminie dostawy, toteĹź szybko zarezerwowałem butelkę Śliwkowego Imperium dla siebie. W dniu odbioru - przy kasie - zastałem przede mną klienta, ktĂłry właśnie... Czytaj dalej →

żywność
art

Kilka miesięcy temu, na stałe wprowadziłem do swojej płynnej diety napar z suszu, o wdzięcznej nazwie "yerba mate", który bardzo szybko dorobił się własnego słoika tuż przy pojemniku z ziarnami mojej ulubionej kawy! Ale powoli! Ten wpis dedykowany jest przede wszystkim tym, których wiedza na temat yerba mate ogranicza się do… braku wiedzy!


Dlatego na początek chcę zaserwować małe FAQ (czyli często zadawane pytania):


Co to jest yerba mate?


Jak juĹź wspomniałem,... Czytaj dalej →

żywność
art

Jeśli Twoja poranna, bądź popołudniowa kawa, wygląda mniej więcej następująco...Biorę kubek, wsypuję doń rozpuszczalną/zmieloną kawę ze stoika i zalewam zagotowaną wodą. Piję.


... to mój najnowszy film z serii cotamtomasz! jest dla Ciebie i mam szczerą nadzieję, że odmieni Twój sposób przygotowywania tegoż szlachetnego napoju!


Ĺťeby rozpocząć swoją przygodę w parzenie wyjątkowo aromatycznej kawy, musisz zaopatrzyć się... Czytaj dalej →

żywność
art

Kilka tygodni temu, podczas gdy mĂłj pusty Ĺźołądek zaczął dawać się we znaki, postanowiłem zahaczyć o przydroĹźną restaurację McDonald's. Wchodzę do środka, ustawiam się przy kasie i składam zamĂłwienie. WybĂłr padł na McWRAP ÂŽ ORIENTALNY Z WOŁOWINĄ w zestawie z frytkami i napojem. Płacę i po krĂłtkim czasie (jak na fast-foody przystało), odbieram swĂłj posiłek i lokuję się przy pierwszym lepszym, wolnym stoliku. O ile z frytkami i napojem wszystko było w porządku, o tyle jeśli chodzi o Wrapa,... Czytaj dalej →

żywność